top of page

Вакансія: ГО DOCCU оголошує конкурс на вакантну посаду експерта/експертки Проєкту DECIDE з супроводу реалізації Ініціативи «DECIDE: Відбудова»

Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» у зв’язку із реалізацією Швейцарсько-українського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE), що спрямований на децентралізацію управління освітою та має сприяти рівному доступу до якісної освіти в ТГ, оголошує конкурс на вакантну посаду експерта/експертки Проєкту DECIDE з супроводу реалізації Ініціативи «DECIDE: Відбудова».


Ознайомитися з Вимогами до посади можна тут. Для участі в конкурсі просимо заповнити аплікаційну форму (завантажити форму).


Якщо Ви зацікавились конкурсом та готові стати частиною команди DECIDE, просимо до 10 грудня 2023 року (включно) надіслати вашу аплікаційну форму та мотиваційний лист на адресу електронної пошти: jobindoccu@gmail.com (в темі листа зазначте: «Вакансія: експерта/експертки Проєкту DECIDE з супроводу реалізації Ініціативи «DECIDE: Відбудова»).


Ми зв’яжемося лише із кандидатами/кандидатками, що пройшли перший етап відбору, для проведення співбесіди.


Кандидату/ці, який/яка успішно пройде відбір буде запропоновано строковий контракт.


Про Проєкт DECIDE

Швейцарсько-український проєкт «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (Проєкт DECIDE) реалізується в Україні ГО DOCCU у партнерстві з Цюріхським педагогічним університетом (Швейцарія) за підтримки Швейцарської Конфедерації, представленої Швейцарським бюро співробітництва в Україні.


Проєкт спрямовано на підтримку двох ключових реформ в Україні – освіти та децентралізації.

DECIDE сприяє посиленню потенціалу територіальних громад (ТГ) у розробці та практичній реалізації децентралізованих моделей управління освітою включаючи стратегії розвитку освіти та плани їх впровадження; підвищенню професійного рівня посадових осіб місцевого самоврядування ТГ в цілому та працівників структурних підрозділів, які відповідають за освіту в ТГ; вдосконаленню методів та інструментів розвитку громадянського суспільства та залучення громадян до управління освітою.


Проєкт DECIDE спрямовано на впровадження та розвиток демократичного, прозорого та підзвітного управління школами у громадах, посилення їх ролі у громадському житті, залучення всіх громадян до прийняття рішень в ТГ, включаючи учнів/ць, учителів/ок, керівників/ць шкіл, представників влади, батьків, представників/ць ЗМІ та інших.


Окрім того, Проєкт DECIDE сприяє розвитку механізмів політичного діалогу, створенню ефективної нормативно-правової бази у сфері децентралізації управління освітою та дієвого навчання й управління знаннями.


Проєкт триватиме з лютого 2020 по січень 2025 року.

Comments


Останні публікації

bottom of page