top of page

ГО DOCCU оголошує конкурс на посаду експерта/експертки Проєкту DECIDE із супроводу діяльності Піклувальних рад закладів освіти територіальних громад

Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» у зв’язку із реалізацією Швейцарсько-українського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE), що спрямований на децентралізацію управління освітою та має сприяти рівному доступу до якісної освіти в ТГ, оголошує  конкурс на посаду експерта/експертки Проєкту DECIDE із супроводу діяльності Піклувальних рад закладів освіти територіальних громад.


Ми розширюємо команду та шукаємо активних, відповідальних і вмотивованих працівників/ниць. Ознайомитися з Вимогами до посади можна тут.


Для участі в конкурсі просимо подати:

  • аплікаційну форму (завантажити форму);

  • мотиваційний лист (українською мовою), в якому описати свій досвід роботи та компетенції, вказати посилання на публікації, вказати очікуваний розмір заробітної плати.


Якщо Ви зацікавились посадою та готові стати частиною команди DECIDE, просимо до 7 квітня 2023 року (включно) надіслати документи на адресу електронної пошти jobindoccu@gmail.com, в темі листа зазначте: «Посада експерта/експертки Проєкту DECIDE із супроводу діяльності Піклувальних рад закладів освіти територіальних громад».


На співбесіду буде запрошено тільки кандидатів/ок, які пройдуть попередній відбір. Співбесіда відбудеться протягом тижня після кінцевої подачі документів на конкурс.


Про Проєкт DECIDE


Швейцарсько-український проєкт «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE) реалізується в Україні ГО DOCCU у партнерстві з Цюріхським педагогічним університетом (Швейцарія) за підтримки Швейцарії, представленої Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва (SDC).


Проєкт спрямовано на підтримку двох важливих реформ в Україні – освіти та децентралізації.


DECIDE сприяє посиленню потенціалу ТГ у розробці та практичній реалізації децентралізованих моделей управління освітою, включаючи стратегії розвитку освіти та плани їх впровадження; підвищенню професійного рівня посадових осіб місцевого самоврядування ОТГ в цілому та працівників структурних підрозділів, які відповідають за освіту в ТГ; удосконаленню методів та інструментів розвитку громадянського суспільства та залучення громадян до управління освітою.


DECIDE спрямовано на впровадження та розвиток демократичного, прозорого та підзвітного управління школами у місцевих громадах, посилення їх ролі у громадському житті, залучення всіх громадян до прийняття рішень в ТГ, включаючи учнів/ць, учителів/ок, керівників/ць шкіл, представників влади, батьків, представників/ць ЗМІ та інших.


Окрім того, Проєкт сприяє розвитку механізмів політичного діалогу, створенню ефективної нормативно-правової бази у сфері децентралізації управління освітою та дієвого навчання й управлінню знаннями.


Проєкт триватиме з лютого 2020 по січень 2025 року.

Comments


Останні публікації

bottom of page