top of page

Методичні рекомендації щодо змістової лінії «Громадянська відповідальність»: Фізична культура


Електронне видання «Методичні рекомендації щодо запровадження наскрізної змістової лінії «Громадянська відповідальність» у закладах загальної середньої освіти: Фізична культура» розроблено для вчителів, які викладають предмет «Фізична культура» у 5-9 класах та прагнуть ефективно поєднати зміст предмета з наскрізною змістовою лінією «Громадянська відповідальність».


Запропоновані методичні рекомендації допоможуть учителю визначити перелік ключових понять з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини, які можна сформувати під час викладання навчального предмета. Розробки уроків наочно продемонструють, як гармонійно включити в перебіг уроку методи і прийоми формування в учнів громадянських компетентностей.


Розробники: Наталія Сороколіт – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, Заслужений учитель України, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури.

Олена Шиян – доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри життєвих компетентностей КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».


Розробку здійснено за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».


Завантажити в PDF форматі:

Comments


Останні публікації

bottom of page