top of page

Методичні рекомендації щодо змістової лінії «Громадянська відповідальність»: Географія


Електронне видання «Методичні рекомендації щодо запровадження наскрізної змістової лінії «Громадянська відповідальність» у закладах загальної середньої освіти: Географія» розроблено для вчителів, які викладають предмет «Географія» у 6-9 класах та прагнуть ефективно поєднати зміст предмета з наскрізною змістовою лінією «Громадянська відповідальність».


Запропоновані методичні рекомендації допоможуть учителю визначити перелік ключових понять з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини, які можна сформувати під час викладання навчального предмета. Розробки уроків наочно продемонструють, як гармонійно включити в перебіг уроку методи і прийоми формування в учнів громадянських компетентностей.


Розробники:Ірина Тертична – завідувач науково-методичної лабораторії географії та економіки Одеського обласного інституту удосконалення вчителів.

Лариса Холостенко – методист науково-методичної лабораторії географії та економіки Одеського обласного інституту удосконалення вчителів.


Розробку здійснено за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».


Завантажити в PDF форматі:

Comments


Останні публікації

bottom of page