top of page

Онлайн-тренінг для вчителів і вчительок, які залучені до організації роботи в DECIDE Summer Clubs

Через війну, яку з 24 лютого розв’язала рф в Україні, цьогоріч замість літа, сповненого радісних дитячих усмішок, – «задовга зима».


За даними ООН, понад 7,7 млн українців були змушені покинути свої домівки, рятуючись від збройної агресії. Переважна більшість біженців та внутрішньо переміщених осіб – жінки і діти.


Діти не менше, а часом і набагато більше страждають від наслідків війни. Саме тому цього року надзвичайно важливо створити всі умови для того, щоб діти різного віку змогли цікаво та весело провести літні дні, дізнатися більше про свою країну, її історію, культуру та звичаї, краще зрозуміти, як влаштоване життя у громаді, де вони проживають, знайти нових друзів з різних куточків нашої країни. Активне і змістовне дозвілля, психологічна підтримка та широкі можливості для розвитку дітей – головна ідея DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні».


Експерти Проєкту DECIDE розробили порадник «Ідеї з організації літніх клубів для дітей в громадах з фокусом на інтеграцію дітей-ВПО», який допоможе організаторам літнього відпочинку дітей при закладах освіти зробити літні канікули незабутніми для всіх дітей громади.З 11 по 22 липня майстер-тренерами з ОДГ/ОПЛ було проведено навчання для вчителів та вчительок, що були долучені до проведення літніх активностей. Всього пройшли навчання та отримали сертифікати 398 вчителів.


Програма онлайн-тренінгу для вчителів і вчительок, які будуть залучені до організації роботи в DECIDE Summer Clubs «Ми вдома – в Україні» (завантажити програму).


コメント


Останні публікації

bottom of page