top of page

Освітяни Луганщини тримають освітній фронт

Організації освітнього процесу не завадила ані тимчасова окупація майже всієї території Лугпнської області, ані евакуація населення та постійні відключення електроенергії. Однак зважаючи на безпекову ситуацію, школярі навчаються онлайн. Щоб забезпечити сталу роботу освітян Луганської області, Проєкт DECIDE передав необхідну оргтехніку, серед якої ноутбуки, принтери та канцтовари. Що дозволить нашим колегам з Попаснянської, Чмирівської, Новопсковської та Біловодської територіпльних громад максимально ефективно продовжувати свою роботу.


Команда Проєкту DECIDE провела Zoom-зустріч з керівниками місцевих відділів освіти та представниками Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації. Під час зустрічі також обговорили зміни та виклики у сфері освіти в умовах воєнного стану.

«Луганська область є партнером-регіоном Проєкту DECIDE. Ми активно співпрацюємо з 2020-го року. За цей час встигли реалізувати багато ініціатив і ще більше планували і обов’язково втілимо після деокупації. Управлінці освітою, наші друзі і колеги з громад-партнерів, незважаючи ні на що, працюють і забезпечують освітній процес в школах області дистанційно. Серед їх повсякденних справ – відновлення документів про освіту, нарахування заробітної плати освітянам, звітність і тисячі інших управлінських справ, від яких залежить освіта дітей. І ми розуміємо, що для їхньої роботи зараз елементарно потрібна оргтехніка», – розповіла Валентина Полторак, менеджерка Проєкту DECIDE.


댓글


Останні публікації

bottom of page