top of page

60 педагогів пройшли навчання з методики викладання курсу за вибором «Навчаємось жити в громаді»

У межах Проєкту DECIDE 60 педагогів пройшли навчання з методики викладання курсу за вибором «Навчаємось жити в громаді» для учнів 8 (9) класів!


Тренінговий курс відбувся у 2 етапи. Так, упродовж червня-липня 2022 року в ньому взяли участь вчителі громад-партнерів Проєкту DECIDE з Івано-Франківщини, Одещини і Полтавщини.


Понад 30 годин онлайн-навчання; знайомство із сучасними інструментами організації уроків у дистанційному форматі; навчальні рефлексії та інструменти онлайн-оцінювання; розробка соціальних проєктів та багато іншого. Усе це впродовж тренінгу опановували вчителі за активної взаємодії з тренерами Марією Гриньовою і Діаною Карпенко.Вже з наступного навчального року у 59 школах громад-партнерів Проєкту DECIDE буде впроваджено курс за вибором для учнів 8-9 класів «Навчаємось жити в громаді».


Переконані, що активна молодь є запорукою успішної громади! Курс допоможе школярам навчитися жити у громаді – стати активними і впевненими, посилити їх відповідальність, а також усвідомити важливість участі в ухваленні рішень на рівні своєї громади.


Нагадаємо, що пілотування шкільного курсу за вибором «Навчаємось жити в громаді» стартувало у 2021 році. Протягом усього навчального року такий курс викладали 35 сертифікованих вчителів для школярів 16 громад-партнерів Проєкту DECIDE.


Вітаємо колег, які успішно завершили навчання! Сертифікати із підвищення кваліфікації вже готові!


Дякуємо КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» за незмінну підтримку.Comments


Останні публікації

bottom of page