top of page

Анонс: вебінар «Закупівлі продуктів харчування на Prozorro Market: особливості роботи з е-каталогом»

21 листопада 2023 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Закупівлі продуктів харчування на Prozorro Market: особливості роботи з е-каталогом».


У межах реформи шкільного харчування, що ініційована першою леді України Олено. Зеленською, Швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із партнерами, зокрема Міністерством освіти і науки України та Prozorro, провели серію вебінарів для управлінців для порталу «ЗнаЇмо» на актуальні теми. За 2 роки відбулося чимало змін, тож запрошуємо долучатися!


Від експерта будемо дізнаватися про:

– використання е-каталогу для підвищення ефективності закупівель продуктів харчування;

– особливості запитів пропозицій постачальників;

– секрети успішно проведених запитів


Крім того, на вебінарі розберуться, чи має притягненню до дисциплінарної відповідальності передувати службове розслідування.


Дата і час: 21 листопада 2023 року, 14:00.


Спікер: Дмитро Соловей, керівник напряму е-каталогів ДУ «Професійні закупівлі».


Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: bit.ly/40DvFv9


Важливо: реєструючись, вказуйте коректну е-адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді посилання на вебінар потрапляють саме туди.


Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.


Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua

Ми зв’яжемося лише із кандидатами/кандидатками, що пройшли перший етап відбору, для проведення співбесіди.

Comentários


Останні публікації

bottom of page