top of page

Дотримання норм законодавства закладами загальної середньої освіти: як уникнути помилок?

Під час вебінару 8 червня 2021 року фахівці управління Державної служби якості освіти у Полтавській області розповіли про те, як уникнути порушень норм законодавства.


Захід пройшов за підтримки Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» та об’єднав понад 400 керівників шкіл та управлінців освітою Полтавської області.


Леонід Мироненко, начальник відділу інституційного аудиту, зупинився на основних аспектах інституційного аудиту у закладах загальної середньої освіти, який дозволяє виявити реальний стан освітніх та управлінських процесів у школі.


Про типові порушення, виявлені у школах під час інституційних аудитів, розповіли спікери Любов Єлізарова та Ангеліна Кушпіль.


Під час підготовки до вебінару було проведено онлайн-опитування щодо актуальних питань дотримання законодавства у сфері освіти, які турбують директорів шкіл.


Відповіді під час заходу надала Олена Святенко, начальник відділу базової освіти департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України. Найбільше директорів шкіл цікавили питання щодо структури й тривалості навчального року, зміни профілів навчання у старшій школі, тарифікаційних списків, упорядкування установчих документів закладів до вимог законодавства тощо.Comments


Останні публікації

bottom of page