top of page

На Чернігівщині провели перший тренінг із серії «Безпека школярів в укритті»

У межах проєкту KOLO Clubs 2.0 тренери фонду «Солом’янські котики» навчили вчителів зупиняти кровотечу і проводити базові реанімаційні заходи. Тож відтепер ще 20 педагогів знають, як надавати домедичну допомогу.


«Тренінг видався змістовним, якісним, доступним та ефективним. Щиро дякую Дмитру, Надії, Мирославі за нові знання і чудові враження. Дізналася багато корисної інформації. Емоційний стан учасників був на високому рівні», – поділилася з нами враженнями Галина Мамедова, вчителька фізики Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5.


І дійсно, одноденний тренінг видався дуже активним! Так, його учасники навчилися:

– алгоритму надання домедичної допомоги;

– робити огляд постраждалих і пріоритезувати поранення;

– розрізняти та зупиняти критичні кровотечі;

– накладати турнікети і джгути;

– тампонувати поранення;

– робити тиснучі і фіксуючі пов’язки;

– забезпечувати прохідність дихальних шляхів різними способами;

– збирати якісну аптечку та користуватися її вмістом.

Нехай такі знання ніколи не знадобляться, але вчителі тепер готові до різних критичних ситуацій. Вивчене допоможе врятувати життя собі та людям, які поруч.


«Щиро дякую інструкторам з домедичної допомоги за цікавий майстер-клас! Теоретична частина була на найвищому рівні. Доступні пояснення, наочний приклад, відеоматеріали та ваш позитивний настрій дали можливість з легкістю засвоїти інформацію, – ось такий такий відгук залишила Юлія Дзюба, вчителька Чернігівського ЗЗСО №5. – Практична частина заслуговує окремої уваги і назавжди залишиться в пам’яті! Це просто неймовірний досвід і такі потрібні навички. Дякую, що робите добру справу та надаєте можливість населенню здобути таку важливу та необхідну інформацію».


Попереду ще багато тренінгів для педпрацівників у громадах-партнерах KOLO Clubs 2.0, а саме: у Чернігівській ТГ, Куликівській ТГ, Талалаївській ТГ та Михайло-Коцюбинській ТГ. Плануємо провести тренінги для 300 вчителів не лише з домедичної допомоги, а також із психологічної підтримки та цивільного захисту.


Проєкт KOLO Clubs 2.0 впроваджується ГО «DOCCU» за підтримки Finn Church Aid.


留言


Останні публікації

bottom of page