top of page

Нова українська школа – школа дієвої демократії

У Львові 27 вересня пройшла (не)Конференція «Нова українська школа – школа дієвої демократії» за участю представників влади, освітян та учнів Львівщини, експертів проекту DOCCU та журналістів.

Під час експертних панелей провідні експерти та майстер-тренери проекту DOCCU показали, як налагодити взаємодію між школою, владою та громадою, як буде здійснюватись управління освітою в умовах децентралізації, які інструменти освіти для демократичного громадянства (ОДГ) та освіти з прав людини (ОПЛ) можуть успішно працювати у школі, як формувати демократичні цінності та компетентності в освітньому середовищі через наскрізне викладання демократичного громадянства та прав людини через кожен шкільний предмет та позашкільну діяльність. Серед кращих практик були презентовані успішні приклади управління в закладах освіти, участь громадських організацій у впровадженні ОДГ/ОПЛ.


«Я дякую організаторам, що долучили Львівську область до проекту DOCCU. Чому це важливо? Тому що керівники шкіл та вчителі мали можливість пройти курси підвищення кваліфікації в рамках проекту, де вони ознайомилися з новими методиками, з новою роллю сучасного демократичного вчителя з новим, позитивним мисленням, який на засадах компетентнісного підходу у форматі партнерських взаємовідносин будує освітній процес. Відверто скажу, відбуваються успішні зміни – в школах налагоджена співпраця між батьками, вчителями та дітьми. Партнерство «батьки-вчителі-діти» – це основа Нової української школи», – зазначила Любомира Мандзій, директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

Comments


Останні публікації

bottom of page