top of page

Проєкт DECIDE налагоджує співпрацю з Офісом Омбудсмана України

Проєкт DECIDE налагоджує співпрацю з Офісом Омбудсмана України, щоб допомогти дітям, постраждалим від війни.


У Міжнародний день прав людини, 10 грудня, команда Проєкту DECIDE взяла участь в установчому засіданні Консультативної ради при Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини – Дмитру Лубінцю. Його провели з нагоди 74-ої річниці з дня прийняття Загальної декларації прав людини.


У межах заходу Валентина Полторак та Юлія Молчанова презентували експертам спільну всеукраїнську ініціативу Проєкту DECIDE, Офісу Омбудсмана України, Міністерству освіти і науки України і Мінрегіону. До заходу також долучилися міжнародні гості, а саме Кріс Фільд – Омбудсман Австралії та керівник Міжнародного інституту Омбудсмана, а також Роб Беренс – Парламентський Омбудсман з питань охорони здоров’я Сполученого Королівства.


Ініціатива покликана допомогти дітям, які переживають різний досвід повномасштабної війни, впоратися із викликами. Одні діти перебували за кордоном, інші – впродовж активних бойових дій знаходилися в Україні. Однак усі вони потребують підтримки й допомоги з боку дорослих, щоб стати сильнішими.

«Наслідки війни – це виклики, що потребують нових навичок від кожного з нас. Для цього разом із партнерами вже працюємо над національною рамковою кампанією, яка охоплює навчання для вчителів та керівників шкіл, батьків, шкільних психологів, місцеву владу. Вона якраз про те, як можна допомогти кожній дитині захистити свої права, а також створити простір взаємодії та поваги до прав дитини в класі, школі та громаді. Серед наших напрацювань – освітній курс про права дитини для освітян і батьків. Ми маємо єднатися заради дітей – майбутнього України», – розповіла Валентина Полторак, менеджерка проєкту DECIDE.


Старт ініціативи запланували на січень 2023 року. Наразі відбувається експертне обговорення з ключовими національними партнерами кампанії.


Дякуємо колегам за підтримку!


Фото: Офіс Уповноваженого ВРУ з прав людини.


Comments


Останні публікації

bottom of page