top of page

Стратегічний розвиток освіти Одеської області

23 грудня 2021 року на базі Одеської обласної державної адміністрації відбулася стратегічна сесія «Стратегічний розвиток освіти Одеської області» за участі Проєкту DECIDE, Департаменту освіти і науки Одеської обласної, Управління Державної служби якості освіти в Одеській області, КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та представництва громад.


Під час сесії було обговорено проєкт стратегії розвитку освіти Одеської області та реформування освіти регіону в умовах децентралізації.Проєкт стратегії враховує пріоритетні напрями розвитку всіх сфер та рівнів освіти за критеріями: доступності освіти, кадрового потенціалу, якості освіти, комфорту та безпеки. Попереду консультації та обговорення з освітянами та представниками відділів освіти територіальних громад області.


Також відбулася робоча зустріч із представниками громад-партнерів Проєкту DECIDE у Одеській області.


Під час зустрічі були обговорені актуальні питання стану впровадження Проєкту DECIDE у громадах-партнерах Одеської області, а саме: запровадження системи НАССР у закладах освіти, впровадження курсу за вибором «Навчаємось жити у громаді» для учнів 8 (9) класів ЗЗСО, розробка Стратегій розвитку громад та Стратегій розвитку освіти, створення та запуск роботи Піклувальних рад закладів освіти, шкільний громадський бюджет, підтримка грантових проєктів та організація навчання шкільних команд. Також були визначені консультативні потреби органу управління освітою громад-партнерів Проєкту на 2022 рік.Comments


Останні публікації

bottom of page