top of page

Тренінг-тури громадами Чернігівщини

Для 250 учасників та учасниць, які об’єдналися у 60 команд, провели 6 тренінгів – ось такий результат тренінг-туру громадами Чернігівщини.


Якщо у 4 регіонах-партнерах наша ініціатива «Громадський бюджет на дитячі мрії» вже на фінальній стадії, то у Чернігівській області навпаки – тільки набирає обертів. Так, на початку квітня було організоване навчання для учнів та учениць 5-11 класів із 51 закладу освіти Чернігівської ТГ, Менської ТГ, Березнянської ТГ та Коропської ТГ. Проєкт DECIDE виділяє кожній громаді один мільйон гривень на фінансування учнівських проєктів.


Серія тренінгів від ГО «Агенція локальних ініціатив» пройшла вдало. Команди обмірковували ідеї, прислухалися до порад тренерів та натхненно відстоювали свої інтереси.


У школах підлітки прагнуть створити зони відпочинку та дозвілля, «зелені» класи, коворкінги, медіа студії і театральні хаби. Також серед ідей – творчі майстерні, екстрим-парки, спортмайданчики і зали.


«Під час тренінгів ми побачили, наскільки масштабно і по-різному діти можуть мріяти. Продовжуємо спільно працювати, щоб усі ці ідеї команди оформили у проєктні пропозиції, а після цього вже подали на конкурс. Тож для цього вже незабаром повертаємося до громад», – поділився Сергій Омелічкін, один із тренерів і координатор ініціативи «Громадський бюджет на дитячі мрії» Проєкту DECIDE.

Попереду на шкільні команди чекає багато роботи! Треба свої ідеї перетворити на проєктні документи, подати їх на конкурс, переконати «виборців» віддати свій голос і, звісно, перемогти!


За лаштунками навчання чернігівських команд побували кореспонденти місцевого телебачення. Учні та учениці поділилися своїми планами та ідеями, над якими ще розмірковують. До прикладу, Софія з Чернігівської загальноосвітньої школи №13 розповіла, що не з чуток знає про бюджет участі. Свого часу в місцевій школі №21, яка зараз повністю зруйнована, виграли і встановили баскетбольний майданчик. «Шкільний громадський бюджет – дуже гарна ідея. Це можливість залучити дітей до громадського життя, а також відчувати себе більш дорослими», – додає школярка.


Повністю переглянути сюжет Телеканал «Дитинець» можна тут https://fb.watch/jPYq1zY2fM/


Comments


Останні публікації

bottom of page