top of page

В Україні з’явиться платформа щодо реформи шкільного харчування

В Україні з’явиться платформа, яка міститиме ключову інформацію про реформування системи шкільного харчування. Проєкт «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» разом з партнерами: Міністерством освіти і науки України, UNICEF Ukraine та Україно-швейцарським проєктом «Діємо для здоров‘я» – обговорили її основну концепцію.


«Необхідність розробки порталу виникла під час спілкування з органами управління освітою в громадах, працівниками закладів освіти, а також батьками. Плануємо запустити базову версію вже цього літа», – зазначила дружина Президента Олена Зеленська.


Планується, що онлайн-платформа допоможе зібрати корисну інформацію щодо здорового харчування, ролі різноманітного раціону й ризиків, спричинених нездоровим харчуванням та ожирінням. Також на платформі буде розміщена інформація як організувати систему харчування у школі та яке сучасне обладнання використовується для їдалень.
«Проєкт DECIDE за сприяння Посольства Швейцарської конфедерації в Україні всебічно підтримує розробку та розвиток інформаційного порталу Реформи харчування. Зокрема, ми працюємо над розробкою серії порадників для управлінців місцевого самоврядування та керівників закладів освіти з питань закупівель та впровадження системи НАССР.


Також ми запланували розробити серію відео, спрямованих на те, щоб пояснити засновникам, як має виглядати харчоблок, зона буфету та їдальні. Для цього ми розробляємо відеоінструкції та 3D цієї зони, працюємо над розробкою відео про кращі практики закладів освіти і громад з організації харчування. Адже ніщо так не мотивує, як наочний досвід колег.


Окрім того, запланована розробка відео та експертних коментарів для чат-боту, які допоможуть управлінцям розібратися у змінах до законодавства», – зауважила Валентина Полторак, менеджерка Проєкту DECIDE.Comentarios


Останні публікації

bottom of page