top of page

Про ГО «ДОККУ»

Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» – DOCCU є неприбутковою громадською організацією, що здійснює свою діяльність на демократичних засадах. Проєкти DOCCU – Розвиток громадянських компетентностей – та DECIDE – Децентралізація для розвитку демократичної освіти, – які впроваджує ГО DOCCU, покликані удосконалити процес співпраці між органами державної влади, системою освіти та громадськістю для створення демократичного середовища у місцевих громадах.

Проєкти націлені на формування демократичних цінностей та розвиток громадянського суспільства шляхом впровадження освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини в Україні через систему навчання та підвищення кваліфікації державних службовців, представників органів влади, депутатів місцевих рад, учителів, керівників шкіл, учнів і представників організацій громадянського суспільства. Проєкти сприяють активній участі громадян в управлінні освітою; залученню батьків, учнів та вчителів до планування спільних з місцевою владою та громадою соціальних проєктів. Поширюють по всій Україні, набутий в місцевих громадах-партнерах, досвід, який дозволить трансформувати школи в освітні центри, що сприятиме впровадженню більш демократичного та відповідального управління закладами освіти і посилить їх ролі у громадському житті. Проєкти розроблені для всебічної підтримки двох ключових реформ – децентралізації та реформі освіти.

 

В ході впровадження проєктів важливою є співпраця та підтримка Міністерства освіти і науки України, Міністерства розвитку громад та територій України, Національного агентства України з питань державної служби, Державної служби якості освіти, обласних державних адміністрацій, громадських організацій, Цюріхського педагогічного університету (ЦПУ), який забезпечить міжнародну та швейцарську експертизи при розробці ефективних моделей управління освітою та буде стратегічним консультативним партнером з демократизації систем освіти.

Останні публікації

bottom of page