top of page

Представники проєкту DECIDE взяли участь у Другому саміті міст і регіонів

Як розвивати громади й території під час війни та у повоєнний час? Про це говорили під час форуму «Інклюзивне відновлення громад» у межах Другого Саміту міст і регіонів під головуванням Президента Володимира Зеленського. Учасниками саміту стали й представники Швейцарсько-українського проєкту DECIDE.


У саміті взяли участь Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, Прем'єр-міністр Денис Шмигаль, віцепрем’єрка Ірина Верещук, представниця Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні Кароліна Ліндхольм Біллінг та інші.


Під час форуму «Інклюзивне відновлення громад» говорили про:


  • складнощі координації гуманітарної допомоги та відновлення громад;

  • варіанти фінансування, які можуть залучати громади, задля активізації відновлення;

  • географічні та секторальні підходи до відновлення громад;

  • способи визначення параметрів відновлення громадА ще представники громад поділилися історіями успішних ініціатив із відновлення, які були побудовані на принципах доступності, рівності та інклюзивності.


До заходу долучилися громади-партнери ініціативи «DECIDE: ВІДБУДОВА», які першими завершили проєкти з відновлення шкільних укриттів та створили у них освітні хаби. Йдеться про такі територіальні громади:

✔️Білгород-Дністровську;

✔️Чернігівську;

✔️Терешківську;

✔️Решетилівську;

✔️Носівську;

✔️Варвинську;

✔️Авангардівську.


До дискусії також долучилися представники Бородянської об'єднаної громади, у якій DECIDE спільно з Київською ОДА відновлює «Інклюзивно-ресурсний центр».


Форум «Інклюзивне відновлення громад» організували Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, Уряд Німеччини, ООН та Український Червоний Хрест. Форум проводиться в межах підготовки до Конференції з питань відновлення України – Ukrainian Recovery Conference, яка відбудеться 11-12 червня в Берліні.


Нагадаємо, що проєкт DECIDE впроваджується ГО DOCCU та PHZH International Projects in Education за підтримки Посольства Швейцарії в Україні


Більше фото на Facebook-сторінці DECIDE.

Comments


Останні публікації

bottom of page