top of page

Vacancy: expert/expert for the DECIDE Project in place of the senior specialized school “academic ly

The public organization "Development of civic competences in Ukraine" in connection with the implementation of the Swiss-Ukrainian project "Decentralization for the development of democratic education" (DECIDE), which is aimed at the decentralization of education management and should promote equal access to quality education in TG, announces a competition for a vacant position of an expert of the DECIDE Project on the content of a senior specialized school (direction "academic lyceums") in the team of the Ministry of Education and Culture.


Ознайомитися з Вимогами до посади можна тут. Для участі в конкурсі просимо заповнити аплікаційну форму: завантажити форму


Якщо Ви зацікавились конкурсом та готові стати частиною команди DECIDE, просимо до 29 жовтня 2023 року (включно) надіслати вашу аплікаційну форму та мотиваційний лист на адресу електронної пошти: jobindoccu@gmail.com (в темі листа зазначте: «Вакансія: експерта/експертки Проєкту DECIDE зі змісту старшої профільної школи (напрям «академічні ліцеї») у команду МОН).


Ми зв’яжемося лише із кандидатами/кандидатками, що пройшли перший етап відбору, для проведення співбесіди.


Кандидату/ці, який/яка успішно пройде відбір буде запропоновано строковий контракт.


Про Проєкт DECIDE


Швейцарсько-український проєкт «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (Проєкт DECIDE) реалізується в Україні ГО DOCCU у партнерстві з Цюріхським педагогічним університетом (Швейцарія) за підтримки Швейцарської Конфедерації, представленої Швейцарським бюро співробітництва в Україні.


Проєкт спрямовано на підтримку двох ключових реформ в Україні – освіти та децентралізації.


DECIDE сприяє посиленню потенціалу територіальних громад (ТГ) у розробці та практичній реалізації децентралізованих моделей управління освітою включаючи стратегії розвитку освіти та плани їх впровадження; підвищенню професійного рівня посадових осіб місцевого самоврядування ТГ в цілому та працівників структурних підрозділів, які відповідають за освіту в ТГ; вдосконаленню методів та інструментів розвитку громадянського суспільства та залучення громадян до управління освітою.


Проєкт DECIDE спрямовано на впровадження та розвиток демократичного, прозорого та підзвітного управління школами у громадах, посилення їх ролі у громадському житті, залучення всіх громадян до прийняття рішень в ТГ, включаючи учнів/ць, учителів/ок, керівників/ць шкіл, представників влади, батьків, представників/ць ЗМІ та інших.


Окрім того, Проєкт DECIDE сприяє розвитку механізмів політичного діалогу, створенню ефективної нормативно-правової бази у сфері децентралізації управління освітою та дієвого навчання й управління знаннями.


Проєкт триватиме з лютого 2020 по січень 2025 року.


Комментарии


Комментарии отключены.

Останні публікації

bottom of page