top of page

28 березня відбувся семінар-тренінг в Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти

28 березня відбувся семінар-тренінг «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» за підтримки швейцарсько-українського проекту DOCCU для керівників методичних служб Дніпропетровської області. Під час роботи тренінгу було розглянуто шляхи становлення демократичного самоврядування в школі. Учасники долучились до проектування змісту навчання на засадах освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ).


Основне завдання семінару – сприяти системним змінам у суспільстві через демократизацію шкільного врядування та активізацію участі молоді в житті школи та місцевої громади.


Керівники методичних служб обговорювали особливості розвитку демократичного врядування в школах на демократичних засадах через активне залучення до процесу прийняття рішень як педагогів і учнів так і їх батьків і місцевих громад. Учасники семінару вчилися визначати та аналізувати власні досягнення, складали плани дій щодо подальшої демократизації школи.


Жваве обговорення проблем розвитку демократичного врядування в навчальних закладах, що пройшло в рамках проведених дебатів, не залишило байдужими учасників зустрічі!

Comentarios


Останні публікації

bottom of page