top of page

300 освітян з громад-партнерів проєкту KOLO Clubs 2.0 пройшли серію тренінгів «Безпека школярів в укритті»

Час звітувати! Серія тренінгів «Безпека школярів в укритті» на Чернігівщині пройшла успішно!


Продовж травня у ній взяли участь 300 освітян з громад-партнерів проєкту KOLO Clubs 2.0, а саме з Чернігівської ТГ, Куликівської ТГ, Талалаївської ТГ та Михайло-Коцюбинської ТГ. Нагадаємо, що такий проєкт реалізує ГО DOCCU за підтримки FCA (Finn Church Aid).


Основи цивільного захисту населення, як надавати першу домедичну та психологічну допомогу – зараз як ніколи такі знання важливі. Тож на цьому і зосередилися на наших тренінгах. Усі учасники отримають відповідні сертифікати. Але, як вони самі зізнаються, особливо цінним для них є досвід.

До прикладу, Олені Дуденко, вчительці початкових класів у Куликівський ліцей, найбільше запам’ятався тренінг «Освітній процес в умовах воєнного стану: стратегії підтримки». «Новими для мене були техніки для роботи з дітьми та інформація щодо психологічної допомоги дітям різного віку. Цікавими також були вправи для перемикання уваги дітей у сховищі. Відкритість, щирість, позитив і взаємопідтримка – ось так проходив тренінг!», – додає Олена Дуденко.


Не менш теплими були відгуки і про тренінг з домедичної допомоги, до яких залучили тренерів фонду Солом’янські котики.


«Тренінг цікавий і корисний, а самі тренери – харизматичні професіонали. Вони навчили, як надавати медичну допомогу в критичних ситуаціях. Зокрема, зупиняти кровотечу, накладати пов’язки і робити серцево-легеневу реанімацію. Я отримала великий досвід, який може знадобитися у житті», – поділилася з нами Наталія Авер’янова, вчителька англійської мови у Чернігівський ЗЗСО №28.


Те ж саме стосується і тренінгу з цивільного захисту під час перебування в укриттях. Поради, які прозвучали на ньому, допоможуть зберегти життя собі та оточуючим. Погодьтеся, у теперішніх реаліях це все обов’язково знати.А вся наша команда щаслива і натхненна, що учасники зможуть використати свої знання, якщо це буде потрібно, а також ділитися досвідом з іншими.


Уже готуємося до нових тренінгів та викликів. Далі буде!


留言


Останні публікації

bottom of page