Педагоги Коломийщини прагнуть демократичних змін
17 квітня у Старогвіздецькому навчально-виховному комплексі майстер-тренери швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» Ольга Нижник та Світлана Клімковська для педагогічних працівників Коломийського району провели тренінг.
![](https://static.wixstatic.com/media/8ac6ed_0b0d357e6b514dfaaf5426b89be3eda8~mv2.jpg/v1/fill/w_90,h_95,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/8ac6ed_0b0d357e6b514dfaaf5426b89be3eda8~mv2.jpg)
Майстер-тренери підкреслили важливість демократичних змін, що відбуваються в освіті, звернули увагу на необхідність розпочинати їх із себе: «Хто хоче багато досягти, повинен ставити великі вимоги перед собою!»
Актуальність партнерської взаємодії всіх учасників освітнього процесу в закладі освіти – це ключове питання, що розглядалося у ході семінару-тренінгу. Окрім того, цікавою була дискусія щодо академічної доброчесності, свободи та відповідальності кожного педагога. Вчителі Старогвіздецького навчально-виховного комплексу, Загайпільської, Підгайчиківської та Гвіздецької шкіл ділились враженнями від тренінгу: «Майстер-тренери нас надихнули і дали нам поштовх до фахового зростання, до впровадження нових підходів в освіті! Адже саме з вчителя починаються перетворення в освіті».