top of page

Анонс: консультація з експертом щодо інклюзивної освіти

29 травня 2023 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе консультацію з експертом щодо інклюзивної освіти.

Захід відбудеться у форматі «запитання-відповідь».


Дата і час: 29 травня 2023 року, 14:00.


Спікер: Віктор Сальков, експерт з питань інклюзивної освіти Проєкту DECIDE.


Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: bit.ly/3MP0Vlv


Важливо: реєструючись, вказуйте коректну е-адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді посилання на вебінар потрапляють саме туди.


Попередню консультацію про функціонування інклюзивно-ресурсних центрів можна переглянути ось тут bit.ly/43naOMN


Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.


Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua

Останні публікації

bottom of page