top of page

Анонс: Презентація онлайн-курсу для керівників, працівників і викладачів закладів вищої освіти «#blend_it: опануємо змішане навчання»

29 січня о 16:00 буде презентовано онлайн-курс «#blend_it: опануємо змішане навчання». Онлайн-курс, розроблений для керівників, працівників і викладачів ЗВО і складається з 12 модулів. У ньому детально пояснюється, як організувати найкращий формат змішаного навчання для дисципліни, програми та ЗВО загалом.


На презентації автори розкажуть про переваги та особливості курсу, а також чому представникам українських ЗВО варто його пройти.


Дата: 29 січня, 16:00 – 16:30.


Онлайн-трансляція: на Facebook-сторінці проєкту DECIDE www.facebook.com/decideUA, EdEra https://www.facebook.com/EdEraUa та Посольства Швейцарії в Україні https://www.facebook.com/SwissEmbassyKyiv.


Автори курсу й спікери заходу:

Ольга Бершадська — керівниця Центру забезпечення якості освіти НаУКМА, викладачка, освітня тренерка;

Юрій Зубань — директор Центру технологій електронного навчання Сумського державного університету;

Олена Майборода — директорка Центру інноваційної освіти «Smart Academy» Українського гуманітарного інституту;

Софія Опацька — проректорка Українського католицького університету, декан-засновниця Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS);

Єгор Стадний — віцепрезидент з бакалаврських програм Київської школи економіки (KSE).


Курс розроблений спільно зі студією онлайн-освіти EdEra за підтримки Швейцарії в межах Швейцарсько-українського проєкту DECIDE — «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», який впроваджує консорціум ГО «DOCCU — Розвиток громадянських компетентностей в Україні» та Цюрихського педагогічного університету (PH Zurich, Швейцарія).

Kommentare


Останні публікації

bottom of page