top of page

Анонс: Презентація результатів І етапу Всеукраїнського соціологічного дослідження «Децентралізація управління освітою в Україні»

Майже рік команда Проєкту DECIDE та КМІС (Київський міжнародний інститут соціології) працювали над Всеукраїнським соціологічним дослідженням «Децентралізація управління освітою в Україні». 20 січня 2022 року відбудеться презентація результатів I етапу.


Відколи громади відповідають за розвиток освіти на місцях, постало чимало запитань перед урядом, громадами і суспільством. Більшість з них спробують з’ясувати під час прес-конференції автори дослідження та експерти.


Так, вони обговорять:

– як планувати розвиток освіти стратегічно;

– як взаємодіяти з органами держвлади, будувати ефективну комунікацію з освітянами і громадянами;

– чи достатнім є фінансування розвитку освіти;

– як розвивати кадровий потенціал;

– як оптимізувати і цифровізувати управління освітою.


Планується, що після презентації результатів дослідження відбудеться панельна дискусія «Стратегічний розвиток освіти в територіальних громадах України». У ній візьмуть участь народні депутати, представники Мінрегіон і Міністерство освіти і науки України, Посольство Швейцарії в Україні і територіальних громад.


Трансляція відбудеться на Fb-сторінках проєкту DECIDE, порталу Децентралізація і Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад. Долучайтеся також до ефіру на YouTube-каналі Український кризовий медіа-центр.


Журналістів запрошуємо відвідати офлайн-подію. Більше деталей тут: bit.ly/3fFhQ8E

Comments


Останні публікації

bottom of page