top of page

Анонс: вебінар «Чому громаді потрібен ІРЦ? Його роль і функції в нових умовах»

22 березня 2023 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Чому громаді потрібен ІРЦ? Його роль і функції в нових умовах».


Мережа інклюзивно-ресурсних центрів в Україні активно розвивається з 2017 року – тоді ж ухвалили ЗУ «Про освіту», що передбачав інклюзивне навчання, а також затвердили Положення про ІРЦ. У 2022 році, до повномасштабної війни, налічувалося вже 667 ІРЦ, зараз 99 із них – зруйновані або пошкоджені. Крім того, в умовах воєнного стану МОН внесло зміни до Положення про інклюзивно-ресурсний центр.


Які є переваги для громади, яка планує відкрити ІРЦ на своїй території, і що про це має знати голова ТГ – усе це розповість Віктор Сальков, експерт з питань інклюзивної освіти Проєкту DECIDE. На вебінарі від нього дізнаємося також про роль і функції інклюзивно-ресурсного центру в нових умовах та як зовнішні фактори впливають на стан дітей.


Це вже другий вебінар для управлінців про ІРЦ від Проєкту DECIDE. Перший, про особливості роботи ІРЦ на умовах співфінансування громад, можна переглянути в YouTube за посиланням.

Дата і час: 22 березня 2023 року, 14:00.


Спікер: Віктор Сальков, експерт з питань інклюзивної освіти Проєкту DECIDE.


Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: bit.ly/3ZXNzHO


Важливо: реєструючись, вказуйте коректну е-адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді посилання на вебінар потрапляють саме туди.


Нагадуємо про сайт, де завжди знайдете корисні та цікаві матеріали для управлінців: https://novihromady.decide.in.ua

Comments


Останні публікації

bottom of page