top of page

Анонс: вебінар «Депресія: зцілювати, а не боротися»

На жаль, депресія нині стала поширеним явищем серед українців. І на це є об'єктивні причини. Однак депресія – це не просто психоемоційний  стан. Це – хвороба, яка має свої симптоми та, власне, свої методи лікування.


Про корисні інструменти роботи із депресивними станами будемо говорити із психологинею Ларисою Козир на вебінарі «Депресія: зцілювати, а не боротися». Захід проводиться в межах ініціативи Швейцарсько-українського проєкту DECIDE «Стаємо сильнішими разом!».


Учасники дізнаються:


  • чи завжди стреси та важкі випробування призводять до депресивних станів;

  • якими є ознаки депресії, що потребує психологічної та терапевтичної допомоги;

  • чому і коли депресію потрібно лікувати, а не боротися з нею;

  • як допомогти собі та близьким не провалюватись у чорну яму депресії.


Коли: 11 квітня (четвер)

Початок: о 12:00

Реєстрація на вебінар https://bit.ly/3xtwZ9a


Реєструйтеся та залишайте питання до спікерки!


Важливо: реєструючись, вказуйте коректну е-адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді посилання на вебінар потрапляють саме туди.


***


Ініціатива «Стаємо сильнішими разом!» реалізується Швейцарсько-українським проєктом DECIDE у партнерстві з Уповноваженим Верховної ради України з прав людини, Міністерством освіти і науки України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України.


Проєкт DECIDE впроваджується ГО DOCCU та PHZH International Projects in Education за підтримки Посольства Швейцарії в Україні.


Сайт ініціативи: https://www.together.decide.in.ua


Comments


Останні публікації

bottom of page