top of page

Анонс: вебінар «Формування паспортів бюджетних програм на 2022 рік та складання звітів 2021 року»

9 лютого 2022 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Формування паспортів бюджетних програм на 2022 рік та складання звітів 2021 року».


Уже не перший рік органи місцевого самоврядування працюють за програмно-цільовим методом у бюджетному процесі. Серед його особливостей – середньострокове планування і виконання програм у розрізі цілей та завдань (із маркерами оцінки кожної програми).


Під час вебінару Сергій Яцковський, експерт Проєкту DECIDE, розповість, як оцінювати програму «Забезпечення отримання загальної середньої освіти», які є критерії для цієї та іншої програм, а також, де можна побачити звіт.


Порадник «Формуємо паспорти бюджетних програм органу управління освітою» від проєкту DECIDE можна завантажити за посиланням: https://bit.ly/3cc8Zd5


Дата і час: 9 лютого 2022 року, 14:00.


Спікери: Сергій Яцковський, експерт Проєкту DECIDE.


Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://form.jotform.com/220272022898354


Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на неї.


Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.


Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на сайті novihromady.decide.in.ua.

Comments


Останні публікації

bottom of page