top of page

Анонс: вебінар «Нові вимоги до організації харчування в закладах освіти»

21 квітня 2021 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Нові вимоги до організації харчування в закладах освіти».


Детальніше на вебінарі розкажуть про зміни у законодавстві щодо організації харчування у дитсадках, школах, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку; про нові вимоги до обладнання харчоблоків, меню та асортименту буфетів, умов зберігання продуктів та ін.


Дата і час: 21 квітня 2021 року, 14:00.


Спікерка: Тетяна Скапа, державна експертка Директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності Міністерства охорони здоров’я України.


Ваші запитання залишайте у реєстраційні формі за посиланням: bit.ly/2RLutXg. Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на неї.


Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених і реорганізованих громад сформувати ефективну систему управління освітою.


Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на сайті novihromady.decide.in.ua.

Comments


Останні публікації

bottom of page