top of page

Анонс: вебінар «Організація робочої групи щодо впровадження НАССР»

27 квітня 2021 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Організація робочої групи щодо впровадження НАССР».


Олександр Сологуб, експерт з питань впровадження стандартів харчової безпеки, заснованих на принципах НАССР, голова ГО «СФЕРО», розповість, як підготувати наказ про створення робочої групи та надасть рекомендації щодо її складу. Крім того, експерт розповість про навчання персоналу, управління документацією НАССР та про комунікацію керівництва закладу і членів робочої групи.

Дата і час: 27 квітня 2021 року, 14:00.


Спікер: Олександр Сологуб, експерт з питань впровадження стандартів харчової безпеки, заснованих на принципах НАССР, голова ГО «СФЕРО».


Ваші запитання залишайте у реєстраційні формі за посиланням: bit.ly/32L1e8Y.

Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на неї.


Перший вебінар про впровадження НАССР у закладах освіти можна переглянути тут.


Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених і реорганізованих громад сформувати ефективну систему управління освітою.


Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на сайті novihromady.decide.in.ua.

Comments


Останні публікації

bottom of page