top of page

Анонс: вебінар «Підготовка до впровадження системи НАССР у закладах освіти»

23 квітня 2021 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Підготовка до впровадження системи НАССР у закладах освіти».


Олександр Сологуб, експерт із впровадження стандартів харчової безпеки, із власної практики детально розповість, чому у закладах освіти важливо запроваджувати систему НАССР і як вона допомагає управляти якістю та безпечністю харчових продуктів. Також дасть рекомендації, як органам управління освітою та керівникам закладів освіти підготуватись до впровадження системи НАССР, які треба розробити та прийняти документи, так звані «програми-передумови».


Дата і час: 23 квітня 2021 року, 14:00.


Спікер: Олександр Сологуб, експерт з питань впровадження стандартів харчової безпеки, заснованих на принципах НАССР, голова ГО «СФЕРО».


Ваші запитання залишайте у реєстраційні формі за посиланням: bit.ly/3tAFWH0.

Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на неї.


Перший вебінар про впровадження НАССР у закладах освіти можна переглянути тут.


Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених і реорганізованих громад сформувати ефективну систему управління освітою.


Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на сайті novihromady.decide.in.ua.

Comments


Останні публікації

bottom of page