top of page

Анонс: вебінар «Практика документообігу та ведення документації у системі НАССР»

23 лютого 2022 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Практика документообігу та ведення документації у системі НАССР».


Під час вебінару Олександр Сологуб, експерт із впровадження стандартів харчової безпеки, докладно розповість управлінцям щодо практики документообігу у системі HACCP. Раніше експерт вже розповідав, чому важливо впроваджувати систему HACCP у закладах освіти, про діагностичний аудит шкільних харчоблоків і про саму підготовку до впровадження.


Переглянути серію попередніх вебінарів можна тут. Також завантажуйте порадник «Основні кроки запровадження системи управління безпечністю харчових продуктів системи HACCP».


Дата і час: 23 лютого 2022 року, 14:00.


Спікери: Олександр Сологуб, експерт із впровадження стандартів харчової безпеки, заснованих на принципах НАССР, голова ГО «СФЕРО».


Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://form.jotform.com/220271797366362


Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на неї.


Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.


Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на сайті novihromady.decide.in.ua.

Opmerkingen


Останні публікації

bottom of page