top of page

Анонс: вебінар «Питання використання будівель закладів освіти, які припинили свою діяльність»

17 грудня 2021 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Питання використання будівель закладів освіти, які припинили свою діяльність».


Перед тим як впорядкувати мережу закладів освіти, громадам потрібно вирішити важливу проблему – що робити з будівлями школи чи дитсадка, якщо їх закриють.


Яна Брусенцова та Андрій Мацокін під час вебінару розкажуть про Закон України від 02.11.2021 № 1839-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо використання майна ліквідованих комунальних закладів загальної середньої освіти у сільській місцевості». З документом можна ознайомитися за посиланням bit.ly/3IRbtwt.


Дата і час: 17 грудня 2021 року, 14:00.


Спікери: Яна Брусенцова та Андрій Мацокін, експерти Проєкту DECIDE.


Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://form.jotform.com/213474171848360


Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на неї.


Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.


Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на сайті novihromady.decide.in.ua.

Comments


Останні публікації

bottom of page