top of page

Анонс: вебінар «Реформа шкільного харчування: як впровадити нове меню»

29 грудня 2021 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Реформа шкільного харчування: як впровадити нове меню».


1 січня 2022 року нове шкільне меню стане обов’язковим. Докладно про організацію харчування в закладах освіти громади розповість Тетяна Скапа, державна експертка Міністерства охорони здоров’я України. Під час вебінару управлінці дізнаються про всі тонкощі: як впровадити нове меню і дотримуватися інших документів.


Ознайомитися з новими нормами і Порядком організації харчування в закладах освіти можна за посиланням, а більше про реформу системи шкільного харчування тут.


Дата і час: 29 грудня 2021 року, 14:00.


Спікерка: Тетяна Скапа, державна експертка Директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності МОЗ.


Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://form.jotform.com/213531087831352


Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на неї.


Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.


Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на сайті novihromady.decide.in.ua.

Comentarios


Останні публікації

bottom of page