top of page

Анонс: вебінар «Реорганізація закладу освіти: види та нюанси застосування процедурних норм»

9 травня 2023 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Реорганізація закладу освіти: види та нюанси застосування процедурних норм».


Реорганізація закладу освіти – це комплекс процедур, що супроводжується низкою запитань. Найчастіше вони стосуються припинення чи утворення самих закладів, зміни власників, вирішення нюансів трудових відносин. Кожна із п’яти форм реорганізації має свої нюанси, які потрібно знати перед тим, як застосовувати певну процедуру.


На вебінарі разом з Андрієм Мацокіним, експертом проєкту DECIDE:

– розглянемо спільні та відмінні риси форм реорганізації;

– зупинимося на алгоритмах їх здійснення;

– з’ясуємо питання зміни істотних умов праці, забезпечення гарантій та реалізації прав працівників тощо.


Дата і час: 9 травня 2023 року, 14:00.


Спікер: Андрій Мацокін, національний експерт Проєкту DECIDE.


Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://forms.gle/w2iBJLxVm6ie2hVz6


Важливо: реєструючись, вказуйте коректну е-адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді посилання на вебінар потрапляють саме туди.


Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.


Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua

Comments


Останні публікації

bottom of page