top of page

Анонс: вебінар «Співпраця громад з громадськими та міжнародними організаціями, державними підприємствами, іншими громадами»

17 лютого 2021 року Проєкт DECIDE проведе вебінар «Співпраця громад з громадськими та міжнародними організаціями, державними підприємствами, іншими громадами».


Під час вебінару ви дізнаєтеся, чому громадам варто налагоджувати співпрацю між собою, міжнародними, державними та громадськими організаціями для покращення якості надаваних послуг, зокрема у сфері освіти, і як удосконалити роботу управлінців органів місцевого самоврядування і закладів освіти. А також як використовувати такі інструменти співпраці як договори співробітництва і меморандуми.


Дата і час: 17 лютого 2021 року, 14:00.


Спікерка: Яна Брусенцова, юристка, головна редакторка всеукраїнського інформаційно-аналітичного видання «Місцеве самоврядування».


Ваші запитання залишайте у реєстраційні формі за посиланням: bit.ly/3jOcNUE.

Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу.


Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених і реорганізованих громад сформувати ефективну систему управління освітою.


Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua.

Comments


Останні публікації

bottom of page