top of page

Анонс: вебінар «Система НАССР: діагностичний аудит харчоблоків закладів освіти»

19 квітня 2021 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Система НАССР: діагностичний аудит харчоблоків закладів освіти».


В усіх закладах освіти поступово впроваджують систему НАССР. Управлінцям важливо зрозуміти, що це за система, які потрібно оформити документи і чому важливо пройти процедуру вже зараз, до перших перевірок.


Під час вебінару Олександр Сологуб розповість про складові частини та висновки такої перевірки. Крім того, він розкриє «больові точки», ризики при впровадженні системи безпечності харчових продуктів, ступінь відповідності оператора ринку вимогам законодавства, сформулює перелік основних проблем, які потрібно вирішити.


Дата і час: 19 квітня 2021 року, 14:00.


Спікер: Олександр Сологуб, експерт з питань впровадження стандартів харчової безпеки, заснованих на принципах НАССР, голова ГО «СФЕРО».


Ваші запитання залишайте у реєстраційні формі за посиланням: bit.ly/3dmG8nu.

Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на неї.


Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених і реорганізованих громад сформувати ефективну систему управління освітою.


Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на сайті novihromady.decide.in.ua.

Comments


Останні публікації

bottom of page