top of page

Анонс: вебінар «Вирішення питань трудових відносин у системі освіти»

17 серпня 2023 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Вирішення питань трудових відносин у системі освіти».


Питання у сфері трудових відносин не втрачають своєї актуальності. Особливо чутливою ця тема стає в освіті на початку нового навчального року. Попри єдині норми трудового законодавства, практика тих чи інших кадрових проблем є різною.


Знання цих норм – запорука правильних рішень. Тож разом з Андрієм Мацокіним, національним експертом проєкту DECIDE, плануємо розібратися у практичних питаннях працівників системи освіти, враховуючи положення і вимоги трудового законодавства.


Дата і час: 17 серпня 2023 року, 14:00.


Спікер: Андрій Мацокін, національний експерт Проєкту DECIDE.


Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://forms.gle/xkMxXwpkc3NwmKYJ7


Важливо: реєструючись, вказуйте коректну е-адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді посилання на вебінар потрапляють саме туди.


Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.


Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua

Comments


Останні публікації

bottom of page