top of page

Анонс: вебінар «Як підготуватись до нового навчального року в умовах воєнного стану?»

30 червня 2022 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Як підготуватись до нового навчального року в умовах воєнного стану?»


Експерти розкажуть, як підготуватися до нового навчального року в умовах воєнного стану, яким вимогам безпеки мають відповідати заклади освіти, як облаштувати укриття.


Дата і час: 30 червня 2022 року, 14:00.


Спікери: Сергій Яцковський, експерт з питань місцевого самоврядування Проєкту DECIDE, Андрій Савчук, начальник відділу організації заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у Хмельницькій області і підполковником служби цивільного захисту.


Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: bit.ly/3u8McYY


Важливо: під час реєстрації вказуйте коректну електронну адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді посилання потрапляють саме туди.


Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.


Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на сайті novihromady.decide.in.ua.

留言


Останні публікації

bottom of page