top of page

Анонс: вебінар «Як управлінцям організувати безпечне харчування у закладах освіти»

Міністерство освіти і науки спільно з Мінекономіки проведуть вебінар на тему: «Особливості закупівель і впровадження НАССР у сфері організації харчування у закладах освіти». Вебінар відбудеться в межах кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я», яку реалізує Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», та проєкту «Архітектура реформ в Україні» за фінансової підтримки ЄС.


Спікери розкажуть про особливості закупівель послуг з харчування, а саме:

✔ планування закупівель та визначення предмету закупівлі;

✔ тендерна документація та кваліфікаційні критерії;

✔ укладення, виконання, зміна та розірвання договору про закупівлю.

Також обговорять питання безпечності харчових продуктів і впровадження системи управління безпечністю харчування (НАССР).


Дата: 14 січня 2021 року, 14:00.


Спікери заходу:

 Тетяна Мішта, заступниця директора департаменту сфери публічних закупівель – начальниця відділу професіоналізації сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства;

✔ Ольга Баталюк, експертка експертної групи у сфері безпечності харчових продуктів, здоров’я та благополуччя тварин директорату державної політики в сфері санітарних та фітосанітарних заходів Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства;

✔ Марія Дробот, державна експертка з питань планування та комунікацій директорату шкільної освіти МОН.


Модераторка: Леся Марталішвілі, експертка Команди підтримки реформ МОН.


Онлайн-трансляція вебінару відбудеться на Facebook-сторінках Decentralization for Improved Democratic Education та Міністерства освіти і науки України. Реєстрація на вебінар за посиланням: http://bit.ly/DECIDEfood. У формі можна залишати запитання для спікера.


Вебінар буде корисний для засновників закладів освіти, представників тендерних комітетів місцевих органів управління освітою, а також керівників закладів освіти, що мають фінансову автономію.


Стежте за оновленнями і завантажуйте порадники із типовими документами на novihromady.decide.in.ua.

Comments


Останні публікації

bottom of page