top of page

Анонс: вебінар «Забезпечення гасіння пожеж та проведення пожежно-рятувальних робіт у закладах освіти. Первинні засоби пожежогасіння. Дії у разі пожежі»

21 вересня 2021 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Забезпечення гасіння пожеж та проведення пожежно-рятувальних робіт у закладах освіти. Системи протипожежного захисту. Первинні засоби пожежогасіння. Дії у разі пожежі».


Під час вебінару дізнаєтесь про порядок дій у разі пожежі в закладах освіти та як підготувати об’єкти для її гасіння, про забезпечення закладів освіти сучасними системами протипожежної безпеки. Також ви можете залишити питання у формі для реєстрації.


Дата і час: 21 вересня 2021 року, 12:00.


Спікер: Анатолій Рожков, експерт з питань пожежної та техногенної безпеки.


Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://form.jotform.com/212492513953356


Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на неї.


Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.


Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на сайті novihromady.decide.in.ua.

Kommentarer


Останні публікації

bottom of page