top of page

Анонс: вебінар «Закупівлі меблів для закладів освіти в громаді»

22 листопада 2021 року Швейцарсько-український Проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Закупівлі меблів для закладів освіти в громаді».


Закупівлі меблів для закладів освіти – одне із важливих завдань, адже навчання школярів має відбуватися у безпечних і комфортних умовах. Під час вебінару Проєкту DECIDE Ольга Нос, фахівчиня з маркетингу, ДП «Прозорро», докладно розповість управлінцям про закупівлі меблів для закладів освіти в громаді.


Окрім того, під час вебінару розглянуть практику Антимонопольного комітету України. Так, адже щороку в АМКУ розглядають скарги щодо закупівель меблів для початкових класів (Нова українська школа).


Дата і час: 22 листопада 2021 року, 14:00.


Спікерка: Ольга Нос, фахівчиня з маркетингу ДП «Прозорро».


Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://form.jotform.com/213134999782368


Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на неї.


Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.


Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на сайті novihromady.decide.in.ua.

Comments


Останні публікації

bottom of page