top of page

Анонс: вебінар «Залучення та використання бюджетних та донорських фінансових ресурсів на підтримку та відновлення закладів освіти»

2 травня 2023 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар «Залучення та використання бюджетних та донорських фінансових ресурсів на підтримку та відновлення закладів освіти».


Щоб подолати наслідки війни, громади потребують значних ресурсів для їх вирішення. І перед цією проблемою ОМС не наодинці – підтримку щодо відновлення роботи закладів освіти надає держава, а також з перших днів повномасштабної війни на виклики оперативно реагує громадянське суспільство у співпраці з міжнародними гуманітарними організаціями.


Зокрема на вебінарі розкажуть про:

– особливості використання бюджетних коштів для фінансування закладів освіти в умовах воєнного стану, актуальні програми державного бюджету, які можуть бути спрямовані на відновлення закладів освіти;

– взаємодію з міжнародними гуманітарними організаціями та агентствами ООН;

– грантові можливості для залучення фінансування для підтримки систем формальної і неформальної освіти.


Дата і час: 2 травня 2023 року, 14:00.


Спікери:

– Артем Вівдич, експерт з відновлення територіальних громад України Всеукраїнської асоціації ТГ;

– Сергій Яцковський, національний експерт з питань місцевого самоврядування Проєкту DECIDE;

– Маргарита Римаренко, Education Cluster Coordinator, Save the Children Ukraine.


Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://forms.gle/mPgcpJyySojryPXn8


Важливо: реєструючись, вказуйте коректну е-адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже іноді посилання на вебінар потрапляють саме туди.


Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.


Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua

Comments


Останні публікації

bottom of page