top of page

Чотири громади з Івано-Франківщини стали партнерами проєкту DECIDE

Чотири територіальні громади з Івано-Франківщини стали партнерами Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти». При відборі враховувалися спроможність громади і мотивація до розвитку та змін, – розповіла Суспільному|Карпати національна експертка і регіональна координаторка області Оксана Руда.


Проєкт співпрацює з чотирма областями: Івано-Франківською, Луганською, Одеською та Полтавською. Партнерами стали 16 громад, які упродовж 4-х років співпрацюватимуть для розвитку системи освіти. На Прикарпатті – це Білоберізька, Галицька, Ворохтянська і Дубовецька територіальні громади.


Громадам допоможуть розробити стратегії розвитку освіти, а новоутвореним – створити й стратегії соціально-економічного розвитку.


Учнів 9-10-х класів вчитимуть проєктному менеджменту. Вони підготують власні проєкти, які подадуть на «Бюджет участі». В середньому на реалізацію учнівських проєктів в одній громаді проєкт DECIDE планує виділити 600 тисяч гривень з умовою, що громада додасть ще 30 % до цих коштів з місцевого бюджету. Детальніше читайте тут.


Джерело: https://suspilne.media

Comments


Останні публікації

bottom of page