top of page

Чим займаються у Куликівці в межах проєкту KOLO Clubs 2.0

Сьогодні розповідаємо про KOLO-клуб у Куликівській громаді, який діє на базі місцевого ліцею.


Активності, які відбувалися на локації впродовж травня-липня, уже встигли охопити 1642 дитини. Одна зміна тут триває 10 днів і нараховує більш як 600 дітей. Тут є чим зайнятися кожному і кожній – для цього працює аж 10 локацій. Це творча, спортивна, туристична, ігрова, літературна та екологічна локації. А ще є такі, що присвячені безпеці, основам демократії, комп’ютерним технологіям та релаксу, на якій проводили заняття із психологом.


То що ж встигла наша команда у Куликівській громаді? Ділимося результатами:


– по-перше, діти розробили дизайн проєкти майбутнього простору KOLO-клубу та з-поміж них обрали найкращий шляхом голосування. Тепер же селищна рада проводить тендер на ремонтні роботи приміщення;


– по-друге, педагоги та шкільні психологи пройшли спеціальне навчання. У межах серії тренінгів «Безпека в укриттях» вони вчилися, як надавати домедичну допомогу, як поводитися в укриттях і складати «тривожний рюкзак». Корисним було навчання і для шкільних психологів, після якого проводять групи психологічної підтримки для дітей і батьків громади. Зокрема, за допомогою різних методик і практик, таких як метафоричні карти, психологи вчать, як будувати здорові стосунки у сім’ї;


– по-третє, під час кожної зміни KOLO-клубу можна було спробувати свої сили у творчості, зокрема малюванні, настільних та інтелектуальних іграх, а також у спорті. Крім того, на кожній із локацій можна навчитися чомусь практичному. Це і вирішення конфліктів, і медіаграмотність, і що брати з собою у похід та розводити багаття, і те, як сортувати сміття. І це ще не все – діти беруть участь у цікавих квестах і психологічних тренінгах, відвідують заняття про права людини і демократії, вивчають англійську мову та історію регіону, а також опановують акторську майстерність.

Із кожної зміни ми отримуємо багато позитивних відгуків. Вони нас надихають і мотивують! Відгук однієї з учасниць нашого KOLO-клубу можна прочитати на картинці, а ось враження від освітян нижче.


«Вважаю, що такий проєкт в умовах воєнного сьогодення є важливим і корисним. Ми, вчителі, бачимо, що діти, коли беруть участь у різних активностях, відволікаються від постійних повітряних тривог і повертаються до нормального життя. Тож дякуємо за підтримку наших дітей! Чекаємо з нетерпінням на сучасний освітній простір, де зможемо реалізувати ще більше проєктів», – поділилась Наталія Береговець, вчителька Куликівського ліцею.


Запитуючи, що є найбільш цікавим для дітей, які відвідують KOLO-клубу у Куликівці, більшість відповіла, що це живе спілкування. Якраз саме те, чого так не вистачає школярам через онлайн-навчання в умовах війни.


Дуже радіємо, що KOLO Clubs – це не лише простір, де можна отримати багато нових знань і розвинути навички. Це ще місце, де можна зустрітися із старими друзями і знайти нових.

Comments


Останні публікації

bottom of page