top of page

Дітям треба дати можливість активно долучатись до розвитку громади!

Дітям треба дати можливість активно долучатись до розвитку громади! В цьому переконані у Терешківській громаді, що на Полтавщині.


Тож громада, ні хвилини не сумніваючись, приєдналася до ініціативи Швейцарсько-українського проєкту DECIDE «Громадський бюджет на дитячі мрії».


Діти поставилися до ініціативи серйозно. На спеціальних тренінгах вчилися писати проєкти та складати кошториси. І в результаті представили на голосування громади майже два десятки ідей.

Далі дорослі мешканці громади голосували на електронній платформі з допомогою ID-картки. А ті, кому ще не виповнилося 14 років, – за бюлетенями в школах-учасницях.


Навіть під час війни громада активізувалася для втілення дитячих мрій. Проєкти школярів реалізовувалися на умовах співфінансування: 250 тисяч з бюджету громади, 500 тисяч виділив DECIDE. Не випадково громадські бюджети часто називають бюджетами участі!Найкращі з дитячих проєктів вже впроваджено в життя. Серед них – сучасні простори для освіти і відпочинку у дитячому садку та школі, радіо, розумна альтанка, волейбольне поле.


Як ініціатива змінила життя громади та що планують реалізувати в скорому майбутньому, читайте у матеріалі DECIDE.


“Громадський бюджет на дитячі мрії” – це спільна ініціатива DECIDE та громад-партнерів. Вона передбачає співфінансування проєктів, розроблених шкільними командами у 12 громадах країни.
Σχόλια


Останні публікації

bottom of page