top of page

До проекту DOCCU приєднались 6 нових пілотних областей України

З 11 по 13 травня 2016 року в Одеському обласному інституті удосконалення учителів відбувся  перший семінар–тренінг з підготовки  майстер-тренерів з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини для Дніпропетровської, Полтавської, Луганської, Львівської, Івано-Франківської та Херсонської областей.Із вітальним словом до учасників семінару звернулися  Рольф Голлоб,  професор, співголова Центру міжнародних проектів в освіті Цюріхського педагогічного університету, експерт Ради Європи, керівник проекту, та Наталія Протасова, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри управління освітою Національної  академії  державного управління при Президентові України, керівник проекту в Україні.


Про реалізацію проекту в Київській та Одеській областях детально розповіли головні експерти проекту Наталія Клокар, доктор педагогічних наук,  професор кафедри державної служби та менеджменту освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, та  Любов Задорожнакандидат філософських наук, заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи ООІУВ. Учасники разом спланували та визначили майбутні шляхи розвитку програми ОДГ/ОПЛ у нових пілотних регіонах та в Україні в цілому.


Навчання пройшли 42 майстер-тренери для директорів шкіл та вчителів. Протягом трьох днів майстер-тренери опрацювали проблеми формування громадянського суспільства в межах освітнього процесу. В рамках семінару  відбулися лекції, майстер-класи, групові дискусії, робота з електронною платформою проекту, обмін досвідом з майстер-тренерами, керівниками шкіл та учителями, підготовленими в Одеській області та багато іншого. Вже в червні майстер-тренери проекту розпочнуть роботу з підготовки тренерів у своїх регіонах.


Команда проекту бажає всім учасникам плідної праці та успіхів на ниві впровадження освіти для демократії!

Comments


Останні публікації

bottom of page