top of page

Дубовецька територіальна громада ухвалила Стратегію розвитку на 2023-2027 роки

Дубовецька територіальна громада, що на Івано-Франківщині, – одна з громад-партнерок Швейцарсько-українського проєкту DECIDE, яка вже ухвалила Стратегію розвитку на 2023-2027 роки.


Процес її розробки пройшов у непростих умовах – він стартував у 2021 році, однак після початку повномасштабного російського вторгнення стратегію довелося переосмислити. Насамперед у документі врахували нові виклики, серед яких – необхідність посилення безпекових умов та суттєве збільшення кількості внутрішніх переселенців у громаді.


«Впевнений, що спільними зусиллями Дубовецька громада стане такою, якою задекларували у Стратегії розвитку – економічно потужною та громадою, яка втілить у життя людиноцентристську політику. Зараз, після ухвалення Стратегії, наша громада береться реалізувати усе задумане. Дякуємо проєкту DECIDE за постійну підтримку у цьому процесі та плідну співпрацю, що вже триває третій рік», – сказав Павло Андрусяк, Дубовецький сільський голова.


Сама ж практична підготовка Стратегії розпочалася у листопаді 2022 року і тривала до серпня 2023-го. За цей час у громаді організували 6 засідань робочої групи і пройшло громадське обговорення проєкту документа.


Крім того, провели онлайн-опитування громадськості, зокрема жителів і представників місцевого бізнесу, фокус-групи та стратсесії. Увесь процес підготовки Стратегії супроводжувала команда експертів проєкту DECIDE.


«Стратегія – це не просто план, а й розуміння, чого громада прагне досягнути, який результат хоче отримати та як саме вона буде досягати мети. Загалом реалізація Стратегії розвитку Дубовецької громади здійснюватиметься за трьома основними стратегічними цілями», – поділилася Ольга Терент’єва, національна експертка із стратпланування проєкту DECIDE.


Якою хочуть бачити громаду в майбутньому?


Візія та стратегічні цілі – в інфокартках DECIDE.


Ознайомитися із документом можна на сайті громади: bit.ly/46yrF0O


Comments


Останні публікації

bottom of page