top of page

Експерти робочої групи з розробки стратегії відновлення здійснили серію робочих поїздок до громад Одеської області

Голос громад Одещини максимально враховується у плануванні відновлення та розвитку регіону – влітку експерти робочої групи з розробки стратегії відновлення здійснили серію робочих поїздок до громад усіх 7 районів області. Її маршрут сягає 2000 кілометрів.


Протягом 2023 року триває робота з планування відновлення та розвитку Одеської області за ініціативою Одеської обласної державної адміністрації. Команда Швейцарсько-українського проєкту DECIDE відповідає за методологічний та експертний супровід процесу розробки.


Національний експерт Проєкту DECIDE Мирослав Кошелюк, який очолює експертну групу, що супроводжує розробку стратегії, проїхав понад 2 000 км регіоном, щоб зустрітися із головами громад та депутатами місцевих рад з усіх семи районів Одеської області. Дякуємо Агенції регіонального розвитку Одеської області, за участь в організації.


«У кожної громади є свої особливості та свої акценти. Водночас є спільні речі, які мають знайти відображення у перспективних програмах регіонального рівня», – прокоментував Мирослав Кошелюк.

До зустрічей долучалися представники ОМС, депутатський корпус, бізнесу, а також активні жителі громад. Під час кожної з них обговорювали актуальні проблеми місцевого розвитку, аналізували сильні та слабкі сторони громад та регіону загалом, а також ділилися баченням перспектив розвитку.


Крім того, серед тем, які вдалося обговорити:

– вплив війни на ситуацію в громадах;

– співпраця з іншими громадами;

– залучення інвестицій.

Було конструктивно! Дякуємо усім, хто брав участь.

Komentar


Останні публікації

bottom of page