top of page

Формування громадянської відповідальності на уроках англійської мови

Громадянська відповідальність є однією з чотирьох наскрізних ліній, що повинні проходити через кожен предмет на кожному уроці.


18 вересня 2017 року слухачі курсів підвищення кваліфікації Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти – вчителі англійської мови – отримали необхідні знання в процесі соціогуманітарного модуля «Розвиток громадянських компетентностей в Україні».


Майстер-тренери проекту Анна-Марія Богосвятська та Ліліана Кудрик разом зі слухачами пізнавали шляхи демократизації виховного процесу за допомогою інтерактивних вправ і форм роботи («4 кути», «Світове кафе», «Супермаркет», «Словник священних слів», «Всі різні – всі рівні»). Також було продемонстровано урок на тему видів відповідальності з ІІ тому: «Зростаємо у демократії. Плани уроків для початкового рівня з питань демократичного громадянства та прав людини». Слухачі відпрацювали навички демократичного стилю спілкування, обговорили перспективи розвитку громадянських компетентностей учнів, сформулювали бачення подальшого ефективного втілення освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини  у класній та виховній роботі.コメント


Останні публікації

bottom of page