top of page

Формування громадянських компетентностей у вихованні дітей дошкільного віку

20 травня 2019 року в рамках проекту DOCCU пройшов семінар-тренінг «Формування громадянської свідомості як головного складника національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку» для педагогів закладів дошкільної освіти.


З учасниками семінару-тренінгу працювали тренери проекту Ольга Кечик та Наталія Чумак, методист кафедри педагогіки та психології Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Під час роботи були висвітлені особливості інтеграції освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ) в освітній процес закладів дошкільної освіти, механізми реалізації змістової лінії «Громадянська відповідальність».


Практична частина тренінгу містила низку вправ, інноваційних форм і методів роботи для формування громадянських компетентностей учасників освітнього процесу. Для набуття дітьми громадянських компетентностей були наведені приклади проектів, які опрацьовують напрями роботи щодо громадянського, національно-патріотичного, толерантного виховання та формування в дітей правових знань та усвідомлення сталого розвитку. Учасникам заходу було презентовано посібники з серії «Живемо в демократії» авторства Рольфа Голлоба та ін., які розміщені на освітній онлайн-платформі https://www.living-democracy.com.

コメント


Останні публікації

bottom of page